Movies
Ratings
350
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 4.5- PilotRated ★ 3.5
No Way UpRated ★ 3.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Handsome GuysRated ★ 2.5