Series
Ratings
20
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
IRISRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0