Titles you rated
The Space Between UsRated ★ 2.5
At the End of the TunnelRated ★ 2.0
Final Destination 5Rated ★ 2.5
The Final DestinationRated ★ 2.5
Final Destination 3Rated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 4.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 2.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Whispering CorridorsRated ★ 2.0
Memento MoriRated ★ 2.0
Horror Stories 2Rated ★ 3.0
LincolnRated ★ 2.0
Final Destination 2Rated ★ 3.0
VolcanoRated ★ 2.0
ShutterRated ★ 1.0
Tough as IronRated ★ 2.5
Horror StoriesRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.5
Happiness for SaleRated ★ 3.0