Series
Ratings
72
Queen's FlowerRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
May QueenRated ★ 3.5
The Good WifeRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 4.0
Super Radical Gag FamilyRated ★ 0.5- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 2.0
- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 1.0
- The Flying SuperboardRated ★ 2.5
- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 4.0
- Knowledge Channel eRated ★ 3.0
- A Little Snow Fairy SugarRated ★ 1.5
- 유희왕 1기Rated ★ 2.5
Gakuen AliceRated ★ 4.0
LookoutRated ★ 3.0
Blow BreezeRated ★ 3.5
Hare+GuuRated ★ 1.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0