Series
Ratings
82
Steins;Gate 0Rated ★ 5.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 5.0- That Time I Got Reincarnated as a Slime OADRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0