Titles you rated
Total EclipseRated ★ 2.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 1.5
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.0