Titles you rated
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.5
MommyRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
JokerRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The BabadookRated ★ 1.5
The World of KanakoRated ★ 2.5
UsRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
TullyRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 1.0