Titles you rated
Sky of LoveRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
90 Days, Time to LoveRated ★ 4.0
Her Lovely HeelsRated ★ 3.5- Daechunamu SaranggeollyeonneRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Witch Yoo HeeRated ★ 5.0
Twenty Years OldRated ★ 5.0
Miss RipleyRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 5.0
Three BrothersRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Righteous LoveRated ★ 5.0- Smile, YouRated ★ 5.0
Mischievous KissRated ★ 1.0