Series
Ratings
63
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Producing NobutaRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0- Pink LipstickRated ★ 3.0
Creating DestinyRated ★ 3.0
Queen of AhyunRated ★ 2.5
My Precious ChildRated ★ 3.5- Merry MaryRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 4.0
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 5.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 2.5
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Kimchi Cheese SmileRated ★ 2.0
Adolescence MedleyRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0