Titles you rated
2012Rated ★ 5.0
SilencedRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 4.5
28 Days LaterRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5