Movies
Ratings
540
VenomRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
ExtractionRated ★ 2.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Deep TrapRated ★ 1.5
1917Rated ★ 4.0
The Senior ClassRated ★ 2.0
Gangnam BluesRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
AshfallRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 2.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5