Titles you rated
- Three FriendsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Community Season 1Rated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 2.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 3.0