Movies
Ratings
18
I Am SamRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
ObsessedRated ★ 2.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.5
Han Gong-juRated ★ 2.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 3.5