Titles you rated
Red SorghumRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Raise the Red LanternRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 0.5
AmélieRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 1.0