Movies
Ratings
28
MaudieRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
A Boy and SungreenRated ★ 4.5
Remember the TitansRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.5
BuntRated ★ 4.0
Wheels on MealsRated ★ 4.0
Mr. GoRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 5.0
Groundhog DayRated ★ 4.5
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.0
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 3.5
Anne of Green Gables Digest VersionRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0
Tokyo GirlRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
One DayRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 4.5