Titles you rated
Ant-ManRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 1.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Midnight DinerRated ★ 3.5
Loving VincentRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
A MuseRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
Romeo + JulietRated ★ 2.5
ZootopiaRated ★ 3.5
The Taste of OthersRated ★ 3.0
Primal FearRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0