Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 2.5
PastaRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.0
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 2.5- War of MoneyRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.5