Titles you rated
Road WarsRated ★ 3.0
The Living DeadRated ★ 5.0
The Legend of TomirisRated ★ 4.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 4.5
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 2.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.5
The Girl in the Spider's Web: A New Dragon Tattoo StoryRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0