Series
Ratings
118- SHOWTIME Burning the BEASTRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 3.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 2.5
Pride and PrejudiceRated ★ 2.5- FamilyRated ★ 2.5