Titles you rated
Tokyo!Rated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
IdolRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
I Care a LotRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
AfterRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Snatch UpRated ★ 3.0
Red NoticeRated ★ 3.0
NomadlandRated ★ 3.5
The WolverineRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5