Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
A MuseRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
ChallengersRated ★ 4.5
CrankRated ★ 3.0
Girls' Night OutRated ★ 2.5
Woman Is the Future of ManRated ★ 3.5
LoganRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.5
AlienRated ★ 4.0
Shallow HalRated ★ 2.5
The UnfairRated ★ 1.0
A LoveRated ★ 0.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.0
HolidayRated ★ 2.0