Series
Ratings
111
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.5
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 1.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Vector Men : Warrior Earth Season 1Rated ★ 3.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 2.0- Unfair: Double Meaning Yes or No ?Rated ★ 0.5
Conan, the Boy in FutureRated ★ 3.5
Dodge DanpeiRated ★ 3.5
Sons of AnarchyRated ★ 4.5- The Irresponsible Captain TylorRated ★ 4.0
- Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
PunchRated ★ 0.5
Mr. BogusRated ★ 3.0- One of A PairRated ★ 3.0
- BonobonoRated ★ 4.0