Series
Ratings
133
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Twinkle TwinkleRated ★ 2.0
City HallRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
Pure in HeartRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0