Series
Ratings
51- FamilyRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 2.5
Birth of a BeautyRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 5.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.5
The Village: Achiara's SecretRated ★ 4.5