Titles you rated
The Last PrincessRated ★ 4.5
The SnowmanRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Love, RosieRated ★ 4.0
Fuse, Memoirs of the Hunter GirlRated ★ 5.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 2.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 5.0
Castle in the SkyRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Killer ToonRated ★ 1.5