Movies
Ratings
196
Gekijouban anime Nintama rantarou: Ninjutsu gakuen zenin shutsudou! no danRated ★ 4.0
Boruto: Naruto the MovieRated ★ 4.5
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 4.0
Bleach: Fade to Black, I Call Your NameRated ★ 3.5- Ghost MessengerRated ★ 3.5
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 4.5
Naruto the Movie 2: Legend of the Stone of GelelRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: BondsRated ★ 4.0
Naruto Shippuden: The MovieRated ★ 4.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: The Will of FireRated ★ 4.0
Naruto Shippuden the Movie: The Lost TowerRated ★ 4.0
One Piece Episode of Nami: Tears of a Navigator and the Bonds of FriendsRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie 4: Fire on the Mystic IslandRated ★ 4.0
One Piece 3D: Straw Hat ChaseRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 4.0
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 4.0
One Piece: The MovieRated ★ 5.0
One Piece: Adventure on Nejimaki IslandRated ★ 5.0
One Piece: Adventure of Dead EndRated ★ 5.0