Series
Ratings
43
High School King of SavvyRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
HealerRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 2.0
High KickRated ★ 5.0
Romance TownRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0