Titles you rated
Good NewsRated ★ 5.0- Love ResetRated ★ 5.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
HuntRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.5
ExitRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0