Movies
Ratings
205
GattacaRated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
TimecrimesRated ★ 3.5
K-PAXRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
BuriedRated ★ 2.0
HancockRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
The I InsideRated ★ 4.5
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5