Titles you rated
GoblinRated ★ 4.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
White ChristmasRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 1.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 4.5
EntertainerRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5
MonstarRated ★ 3.5