Titles you rated
Mona Lisa SmileRated ★ 4.5
HerRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
Children of HeavenRated ★ 5.0
Coach CarterRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
Hotel RwandaRated ★ 5.0
Patch AdamsRated ★ 5.0
Coyote UglyRated ★ 2.0
The Hangover Part IIRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 1.0
InceptionRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0