Titles you rated
Extreme JobRated ★ 4.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
GlassRated ★ 3.5
UnbreakableRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
First ManRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0- Sunset in My HometownRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
BurningRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.5