Titles you rated
ReturnRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 3.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
WhisperRated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.5
Marriage ContractRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5