Movies
Ratings
37
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0