Movies
Ratings
26
MasqueradeRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 1.5
InceptionRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
Chicken RunRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
TedRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0