Movies
Ratings
245
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
LionRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 5.0
Confidential AssignmentRated ★ 5.0
Love ForecastRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
UpRated ★ 2.0
The KingRated ★ 1.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0