Titles you rated
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 3.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Beating AgainRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Romance TownRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0