Titles you rated
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.5
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Jack ReacherRated ★ 5.0
Be With YouRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
The EqualizerRated ★ 5.0
The MistRated ★ 5.0
The TerminatorRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Jason BourneRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
LucyRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0