Movies
Ratings
17
TakenRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
LooperRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0