Series
Ratings
23
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0