Movies
Ratings
29
AvatarRated ★ 4.0
TedRated ★ 1.5
My PaparottiRated ★ 2.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 2.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 1.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 1.0
The ThievesRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0