Titles you rated
Hidden FiguresRated ★ 1.5
Glory RoadRated ★ 3.5
JFKRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 3.0
The DictatorRated ★ 1.5
Our PresidentRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 2.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 1.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
Mad Max Beyond ThunderdomeRated ★ 1.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 2.5
IrisRated ★ 1.5
Sherlock, Jr.Rated ★ 5.0
The GeneralRated ★ 3.5
SopyonjeRated ★ 2.5
FestivalRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.5
Mr. SocratesRated ★ 1.0
A Growing BusinessRated ★ 1.5