Series
Ratings
14
The ActRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5