Movies
Ratings
100 ZombielandRated ★ 3.0 ZombielandRated ★ 3.0
 Break OutRated ★ 3.5 Break OutRated ★ 3.5
- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
 Over My Dead BodyRated ★ 4.5 Over My Dead BodyRated ★ 4.5
 ChefRated ★ 4.0 ChefRated ★ 4.0
 Barefoot GibongRated ★ 2.5 Barefoot GibongRated ★ 2.5
 Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0 Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
 Radio StarRated ★ 3.5 Radio StarRated ★ 3.5
 Flags of Our FathersRated ★ 3.5 Flags of Our FathersRated ★ 3.5
 Gangnam BluesRated ★ 3.0 Gangnam BluesRated ★ 3.0
 Top GunRated ★ 3.5 Top GunRated ★ 3.5
 Blood DiamondRated ★ 4.0 Blood DiamondRated ★ 4.0
 The A-TeamRated ★ 1.0 The A-TeamRated ★ 1.0
 SilmidoRated ★ 3.0 SilmidoRated ★ 3.0
 HowlingRated ★ 3.5 HowlingRated ★ 3.5
 Death Note: The Last NameRated ★ 4.0 Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
 Iron Man 3Rated ★ 4.0 Iron Man 3Rated ★ 4.0
 Howl's Moving CastleRated ★ 3.5 Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
 Spirited AwayRated ★ 4.0 Spirited AwayRated ★ 4.0
 Death BellRated ★ 3.5 Death BellRated ★ 3.5