Series
Ratings
26
49 DaysRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.0
New HeartRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0- My Boss, My HeroRated ★ 3.5
JumongRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5