Titles you rated
Keys to the HeartRated ★ 5.0
Parallel LifeRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 2.0
The Family ManRated ★ 5.0
BladeRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
RoboCop 2Rated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 5.0- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 4.0
MasterRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0