Titles you rated
EraserRated ★ 2.5
Top StarRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The DoubleRated ★ 4.0
Due DateRated ★ 3.0
Speed RacerRated ★ 2.0
PoseidonRated ★ 2.5
Treasure PlanetRated ★ 4.0
Lara Croft: Tomb RaiderRated ★ 3.0
Super Size MeRated ★ 3.0
The FacultyRated ★ 2.5
1408Rated ★ 3.5
Ninja AssassinRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
The MaskRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5