Movies
Ratings
126
Silent HillRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 5.0
MiseryRated ★ 4.0
High TensionRated ★ 5.0
The Road to El DoradoRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Scary Movie 4Rated ★ 3.0
Who Am I?Rated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 2.0
HeadhuntersRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
Underworld: EvolutionRated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0