Titles you rated
 The Only Living Boy in New YorkRated ★ 2.0 The Only Living Boy in New YorkRated ★ 2.0
 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0 Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
 Seven DaysRated ★ 4.0 Seven DaysRated ★ 4.0
 AntiqueRated ★ 3.5 AntiqueRated ★ 3.5
 Knight and DayRated ★ 1.5 Knight and DayRated ★ 1.5
 Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0 Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
 BlindRated ★ 4.0 BlindRated ★ 4.0
 Ant-ManRated ★ 5.0 Ant-ManRated ★ 5.0
 The WailingRated ★ 3.0 The WailingRated ★ 3.0
 The Jungle BookRated ★ 4.0 The Jungle BookRated ★ 4.0
 X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0 X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
 Suicide SquadRated ★ 2.5 Suicide SquadRated ★ 2.5
 GhostbustersRated ★ 3.5 GhostbustersRated ★ 3.5
 The Wizard of OzRated ★ 4.0 The Wizard of OzRated ★ 4.0
 Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0 Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
 Before SunsetRated ★ 3.0 Before SunsetRated ★ 3.0
 GhostbustersRated ★ 4.5 GhostbustersRated ★ 4.5
 Train to BusanRated ★ 2.0 Train to BusanRated ★ 2.0
 The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0 The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
 A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0 A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0