Titles you rated
DrumlineRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.5
Dumb and DumberRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 4.5
WantedRated ★ 4.0